Kiedy wynająć firmę specjalizującą się w myciu dachów?

Kiedy wynająć firmę specjalizującą się w myciu dachów?

Projektując swój wymarzony dom, warto zadbać o szczegóły i zwrócić uwagę na pokrycie dachu. Może ono stanowić ważny element dekoracyjny naszej nieruchomości. Użyty rodzaj pokrycia może okazać się łatwy bądź trudny do utrzymania w odpowiednim stanie. Na pewno po jakimś czasie od położenia pokrycia przyda się wynajęcie firmy zajmującej się myciem dachówki.

o myciu dachów

 

Przywróć dawną świetność dzięki czyszczeniu dachówki – cenę usługi wyznaczą specjaliści

Warto co kilka lat pomyśleć o myciu dachów. Cennik takiej usługi różni się w zależności od powierzchni dachu, jego spadzistości, a nawet regionu mycia dachów. O czyszczeniu dachówki i cenie można powiedzieć, że kształtuje się od 9 do 15 zł za m². Tańsze będzie uprzątniecie blachodachówki, pośrodku cennika możemy umiejscowić usługę mycia dachówki ceramicznej, a najdroższe będzie mycie dachu z mchu połączone z odgrzybianiem.

wymaga usuwania mchu z dachu

Niedbalstwo może skończyć się usuwaniem mchu z dachu

Lata zaniedbań na pewno spowodują znaczne pogorszenie stanu zadaszenia. Mogą pojawić się wtedy mchy, porosty, a także niechciane organizmy takie jak gołębie, czy pleśnie. Mech zatrzymuje wilgoć w podłożu, co przyczynia się do ekspresowego niszczenia dachówki. Lepiej więc szybko wynająć firmę do mycia dachu z mchu. Warto wiedzieć, że szczególnie podatna na zasiedlenie przez porosty jest dachówka ceramiczna.

Pomyśl o malowaniu blachy trapezowej

Samo zajęcie się usuwaniem mchu z dachu nie wystarczy. Kolejnym krokiem powinno być pokrycie powierzchni warstwą farby lub specjalnego środka, który zapobiegnie nawrotom porostów i oszczędzi nam ponownego mycia dachówek na długie lata.

po malowaniu blachy trapezowej

Na terenie Bielska-Białej jest wyjątkowo dużo domów jednorodzinnych. Specjaliści zajmujący się profesjonalnym myciem dachów mają tu dużo zleceń. Malowaniem dachów w Bielsku zajmuje się wiele firm, dlatego na pewno każdy jest w stanie dobrać odpowiadającą mu ofertę mycia dachów i cennika.

o malowaniu dachów w bielsku

Clean Blast

Krakowska 29 Wrocław

+ 48 720 229 229