Upały? Przypomnij sobie wiedzę ze szkoleń bhp dla pracowników

Upały? Przypomnij sobie wiedzę ze szkoleń bhp dla pracowników

Drogi pracowniku! Nieważne w jakiej branży pracujesz. Pamiętaj, że dla Ciebie i Twojego pracodawcy powinno się liczyć przede wszystkim Twoje zdrowie! To coś, czego już nie odzyskasz nigdy, jeśli raz je stracisz. Przypomnij sobie podczas sytuacji kryzysowych wiedzę ze szkoleń bhp dla pracowników, a na pewno w ten sposób poprawi się wszystko w Twoim miejscu pracy.

szkolenia bhp dla pracownikow

Co musisz aktualnie wiedzieć ze szkoleń bhp dla pracowników? Podczas fali upałów pracodawca ma dodatkowe obowiązki wobec Ciebie

Temperatura wewnątrz pomieszczenia przekracza 28ºC? Jeśli brałeś udział w szkoleniach bhp dla pracowników, to powinieneś sobie przypomnieć, że pracodawca ma obowiązek zapewnić Ci dostęp do napojów. Podstawowym będzie woda – świetna na takie upały, który od pewnego czasu utrudniają funkcjonowanie. Jeśli natomiast pracujesz „w terenie”, to zapewne na szkoleniach bhp dla pracowników instruktor wspominał, że pracodawca musi zapewnić Ci odpowiednią ilość darmowych płynów, jeśli temperatura na dworze przekracza 25ºC. Jeśli natomiast temperatury będą wyjątkowo uciążliwe, to pracodawca może zadecydować o skróceniu czasu pracy bądź zgodzić się na pracę zdalną pracownika.

Na szkoleniach bhp dla pracowników nabędziesz cenną wiedzę

Control BHP

Aleja Kasztanowa 18-20

53-125 Wrocław

tel.: +48 503 939 294