Używane kasy fiskalne – czy warto zakupić używaną kasę fiskalną dla biznesu w Szczecinie

Używane kasy fiskalne – czy warto zakupić używaną kasę fiskalną dla biznesu w Szczecinie

Zakup kas fiskalnych wiąże się z dodatkowymi dla przedsiębiorstwa kosztami, a każdy odpowiedzialny przedsiębiorca chce aby te koszty nie stanowiły dla firmy problemu, dlatego często poszukujemy możliwości jak najtańszego zakupy wyposażenia naszych firm aby nie narażać przedsiębiorstwa na straty, takim rozwiązaniem mógłby się wydawać zakup używanej kasy fiskalnej, jednak czy to na pewno dobre rozwiązanie

Zachęcić do zakupu używanych kas fiskalnych w Szczecinie mogą ich atrakcyjne ceny, przecież ciężko pozostać obojętnym na ofertę sprzedaży urządzenia w cenie 500zł kiedy jego rynkowa wartość to często około 1500 zł. Należy jednak zastanowić się z czym wiąże się zakup używanych kas fiskalnych w Szczecinie aby rozsądnie pojąć, że to rozwiązanie nie stanowi dla nas rozwiązania niosącego oszczędności, a już na pewno nie oszczędność stresu czy czasu poświęconego na zakup kas fiskalnych.

Używane kasy fiskalne w Szczecinie zachęcają niskimi cenami urządzeń jednak ich zakup wiąże się z dodatkowymi kosztami:

  • Brak gwarancji
  • Wymiana moduły fiskalnego to około 700 do 1000zł
  • Aktualizacja homologacji
  • Brak zwrotu z urzędu za zakup urządzenia

Dodatkowo trzeba pamiętać o zebraniu wszystkich dokumentów dotyczących kas fiskalnych i ponownym zarejestrowaniu urządzenia, niestety na zbiór dokumentacji często nie mamy bezpośredniego wpływu, ponieważ odpowiada za to sprzedający urządzenie.

Czy warto kupić używane kasy fiskalne w Szczecinie odpowiedzcie sobie sami, bo to indywidualna odpowiedzialność każdego przedsiębiorcy. My jednak zalecamy zakup kas fiskalnych w Szczecinie od renomowanych producentów.

PSI Szczecin

ul. Ludomira Różyckiego